Hakkımızda

Hakkımızda

Düzce Dünya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, uzman ve deneyimli bir ekibiz. Ağız ve diş sağlığının kişilerin genel sağlığı üzerindeki önemini biliyoruz. Bu nedenle, hastalarımızın her birine özgü tedavi planları geliştirir, modern teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanırız.

Polikliniğimizde hastalarımıza güvenilir, etik ve hasta odaklı bir yaklaşım sunarız. Temel prensiplerimiz arasında hasta mahremiyeti, hijyen ve rahatlık bulunur. Düzce ve çevresindeki topluma ağız ve diş sağlığı konusunda eğitim ve bilinçlendirme sağlama amacıyla çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Sizlere sağlıklı bir gülümseme ve ağız sağlığı sunmak için buradayız. Düzce Dünya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Misyonumuz:

Düzce Dünya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak misyonumuz, hastalarımızın ağız ve diş sağlığı ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayarak, güler yüzlü ve uzman bir yaklaşımla tedavi etmek ve ağız sağlığını korumak için gereken hizmeti sunmaktır. Hasta memnuniyetini ve sağlığını her şeyin önünde tutarız.

Vizyonumuz:

Vizyonumuz, bölgenin önde gelen ağız ve diş sağlığı merkezi olmak, sürekli yenilikçi ve ileri teknolojiye dayalı tedavi yöntemleriyle hastalarımıza en iyi sonuçları sunmaktır. Ayrıca, toplumda ağız ve diş sağlığı farkındalığını artırmak ve herkesin sağlıklı bir gülümsemeye sahip olmasını desteklemektir.

0
Mutlu Hasta
0
Online Randevu
0
Yıllık Deneyim
0
Hekim ve Personel

En İyinin En İyisi

Üst Düzey Ekipmanlar

Her hasta için kişiselleştirilmiş tedavi planları oluşturuyor ve en son tıbbi bilgi ve teknolojiyi kullanarak en etkili çözümleri sunuyoruz.

Endodontik Ekipmanlar
95%
Son Teknoloji Ekipmanlar
97%
Cerrahi Mikroskoplar
97%
Diş Ameliyathanesi Işıkları
98%